Kristina Ajlec Vzgojiteljica tina.ajlec@guest.arnes.si
Mihaela Cvetko Vzgojiteljica korenjaki.bibe@gmail.com
Manja Čurič Vzgojiteljica manja.curic@gmail.com
Loresana Grabušnik Perkovič Učiteljica tehnike in fizike loresana.grabusnik-perkovic@guest.arnes.si 
Suzana Djuran Učiteljica razrednega pouka suzana.kukec@guest.arnes.si
Petra Dovar Učiteljica angleškega in nemškega jezika petra.dovar@gmail.com
Dejan Kramberger Učitelj geografije in zgodovina dejan.kramberger@guest.arnes.si
Andreja Zelenik Učiteljica likovne umetnosti andreja.zelenik1@guest.arnes.si
Milena Golob učiteljica razrednega pouka golob.milena65@gmail.com
Metka Kolar Vzgojiteljica, učiteljica razrednega pouka kolar.metka@gmail.com
 Matej Luketič Učitelj glasbene umetnosti
Jasmina Križan Murko Pedagoginja jasmina.krizan-murko@guest.arnes.si
Natalija Kores Učiteljica biologije in kemije natalija.kusar@triera.net
Valentina Frajzman Učiteljica matematike in računalništva valentina.frajzman@guest.arnes.si 
Peter Lešnik ravnatelj, učitelj matematike peter.lesnik@guest.arnes.si
Simona Lovrec Učiteljica razrednega pouka simona.lovrec@guest.arnes.si
Darinka Mulaosmanovič Učiteljica slovenskega jezika darinka.mulaosmanovic@guest.arnes.si
Nataša Naraglav Turk Učiteljica razrednega pouka natasa.naraglav@guest.arnes.si
Francka Nipič Vzgojiteljica francka.nipic@siol.net
Simona Podrepšek Učiteljica razrednega pouka simona.podrepsek@guest.arnes.si
Brigita Posl Učiteljica razrednega pouka brigita.posl@gmail.com
Renata Rižner Učiteljica športa renata.rizner@guest.arnes.si
Jožica Štefanec Vzgojiteljica stefanec.jozica@gmail.com
Katja Štuber Vzgojiteljica katja.stuber@gmail.com
Janja Tepeh Učiteljica razrednega pouka janja.tepeh@guest.arnes.si
Jasna Kovačič Učiteljica slovenskega jezika
Andrej Turk Vzgojitelj andrej.turk@yahoo.com
Štefka Ornik Učiteljica angleškega jezika stefka.ornik@gmail.com
Tamara Zavec učiteljica matematike
Mirijam Slakan inkluzivni pedagog